Koripallo.com

Topikki kaikelle turhalle 2



Kaipa niissä musavalinoissa oli annos myös huumoria, mutta silti välillä meni hiukan liian dramaattiseksi meikäläiselle.
 
Järjetön liksa siihen nähden mitä saadaan. Paljon meteliä, vähän asiaa. Amerikan urheilujournalismi ui kyllä synkissä vesissä jos pelkkää ESPN:ää katselee.
 
Järjetön liksa siihen nähden mitä saadaan. Paljon meteliä, vähän asiaa. Amerikan urheilujournalismi ui kyllä synkissä vesissä jos pelkkää ESPN:ää katselee.

No eikös tämä ole pätenyt jenkkien touhuun aina? Stephen on vissiin kyllä aika kova tekemään duunia, 24/7-toimittaja.
 
Tuomarin on hyvä näyttää miten tehdään kaksi mallikelpoista skriiniä peräjälkeen.

 


Pitäsköhän tota vilkaista jo ensi viikolla, kun vois katsella muutaman jakson putkeen, vai odottaisko siihen asti, että kaikki jaksot on katsottavissa.
 
Runninng Pointin arviosta
CD22C27C-8E7E-4372-B8FD-7C27CC2F52C9.jpeg


En nyt räikeäksi viaksi sanoisi. Kai siellä joitakin tapauksia on joissa investoidaan ja sitten toivotaan parasta.
 
Ihan huuhaata tämä lista, enkä puhu nyt Pistonisin sijotuksesta.
No sitähän se on, jos joku täysin random-IG-tili ilmoittaa omien postauksiensa tykkäyslukemista jonain universaaleina tuloksina. Kai näitä algoritmit kovasti yrittää pukata seurattavaksi, mutta en keksi mitään syytä miksi tällaisten tilien postauksilla pitäisi olla mitään arvoa, missään. Paukuttavat ihan mitä sattuu, kohta varsinkin täysin päästä keksittyjä siirtohuhuja, jotta saavat "engagementia".
 
Paukuttavat ihan mitä sattuu, kohta varsinkin täysin päästä keksittyjä siirtohuhuja, jotta saavat "engagementia".

Tää on kyllä ihan oma taiteenlajinsa. Huvittaa aina, kun jossain vaiheessa joitain näistä aletaan fanien keskuudessa pitämään todenmukasina huhuina alkulähteen päästessä unohtumaan.
 
Jotta voit kirjoittaa viestejä, sinun täytyy rekisteröityä foorumille. Rekisteröityminen on ilmaista, helppoa ja nopeaa. Rekisteröidy tästä.
Takaisin
Ylös