Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Jos Nugetit voitettiin vieraissa, niin noi 2 seuraavaa on todellakin hoidettavissa. Samaa mieltä Foyen tilanteesta, lisää peliaikaa vaan.Mr. Mef sanoi:Foye on pelannut kahdessa ensimmäisessä pelissä todella vähän, mikä on vähintäänkin huolestuttavaa pitkällä tähtäimellä, jos sama tahti jatkuu. Pienillä minuuteilla itseluottamus ei tosiaan nouse ja se jos mikä on rookieilla ensiarvoisen tärkeää. Hyvä alku on ainakin Minnyllä ollut. Seuraavista kahdesta pelistä pitäisi ottaa voitot(Portland ja taas Sacton), sitten tuleekin se todellinen haaste, kun Lakers tulee vastaan.
Mitä noita juttuja on lueskellut, niin oletetaan juuri sitä, että kaveri ei tosta enää kehity, vaan pelaa nyt jo sillä maksimitasollaan, tosin ihan hyvä tasohan tuo on, lisää peliaikaa ja tulokset ovat huimat.She-Man sanoi:Minun päähäni ei kerta kaikkiaan mahdu ajatus, että Craig Smith oli viimeisiä varattuja pelaajia. Eikö muka yksikään scoutti käynyt viimeisten neljän vuoden aikana katsomassa Boston Collegen pelejä? Smithin oiva pelivire ei varmasti tullut yllätyksenä kenellekään, joka sattui BC:n pelejä näkemään.
Maikki tarvii vaan aikaa sopeutumiseen, ei se Davisillakaan heti lähteny käyntiin, nyt näyttää kuitenkin jo erittäin hyvältä.balleri sanoi:Syy Minnesotan alkukauden alavireisyyteen löytynyt. Odotetusti kyseessä on (itsensä mukaan) MVPksikin kaavailtu Mike James.
Mike James, hasn’t been especially pleased during his first season with the team. ‘‘I’ve been cheating the fans,’’ he said. ‘‘I seriously have. I’ve been cheating the fans and the organization since I’ve been here.’’ James was averaged 13.7 points and 3.7 assists after signing a four-year contract worth an estimated $25 million. ‘‘I’m going to play with a clear mind, a clear head. I’m an emotional player. I’m screaming, I’m yelling, I’m talking ...and I haven’t been doing none of that.’’
Ampuhaukka sanoi:Madsenille kävi ohrasesti, ja kukas olikaan asialla:
Wolves Lose Madsen To Injured Shoulder
7th December, 2006 - 8:57 am
nba.com -
Minnesota forward Mark Madsen partially dislocated his right shoulder in the first quarter Wednesday night against Houston.
Madsen got hurt when he went up for a layup and had his shot blocked by Dikembe Mutombo. Madsen immediately winced and walked off the court toward the locker room, clutching his right arm.
Niinpä.
Nyt onkin suunta ainoastaan ylöspäin. Menee kyllä noi aiemmat veikkaukset vähän vituiks, mutta ei kyllä haittaa pätkääkään.Mr. Mef sanoi:Minnesota kaapi voiton Utahista. Mitämitämitä! KG:lla MVP-tasoinen peli 31/14/3blk. Muuten ei ole kyllä mennyt ihan odotetusti ja 9-9 rekordi ei todellakaan ole meikäläisen mieleen tässä vaiheessa kautta.